10 червня 2020, 15:04

IFAC та АССА надали рекомендації щодо складання звітності в часи COVID-19

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Міжнародна федерація бухгалтерів (IFAC) розробила рекомендації щодо складання фінансової звітності під час кризи у зв’язку з поширенням COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Ринки боргів можуть бути заморожені, - МВФ".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, регулятор зазначив, що підходи до складання фінзвітності можуть різнитися. Використання кожного з них залежить від того, готується фінансова звітність за МСФЗ чи за національними стандартами обліку. Відповідні матеріали щодо складання фінансової звітності у часи COVID-19 зібрані IFAC та розміщені на власній платформі в мережі інтернет.

Також Accountancy Europe спеціально для бухгалтерів у Європі сформувала ресурсну базу з питань, що виникли через коронавірус, які можна знайти на вебсайті організації.

Як зазначається, додаткові корисні ресурси, які допоможуть розібратися із складанням звітності сьогодні, можна знайти на мікросайті АССА, присвяченому COVID-19, включаючи сторінку про глобальні податкові заходи.

Нагадаємо, СІМА пропонує інструментарій, щоб допомогти бізнесу відновитися.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати