30 липня 2015, 17:47

І Південноукраїнський форум АПУ пройде в Одесі 4 вересня 2015 року

Асоціація правників України

І Південноукраїнський форум Асоціації правників України пройде 4 вересня 2015 року (п'ятниця). Місце проведення: м. Одеса, вул. Пушкінська, 15, конференц-зала готелю «Бристоль».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Асоціація правників України запрошує взяти участь у І Південноукраїнському форумі, під час якого будуть розглядатися найбільш актуальні питання практики саме в Одеському регіоні, а також найважливіші аспекти судової реформи та реформи адвокатури.

Чим цікавий цей захід?

• І Південноукраїнський форум є одним з наймасштабніших заходів Асоціації правників України в південному регіоні країни.

• У заході у якості доповідачів візьмуть участь провідні юристи країни, судді судів різних юрисдикцій та представники профільних державних органів.

• Теми, винесені на обговорення форуму, охоплюють ключові аспекти професії, які наразі турбують кожного правника – судову реформу та реформу адвокатури, а також специфіку одеського регіону – морське право.

• Форум має практичне та універсальне направлення, участь у ньому буде корисною не лише правникам, які практикують в південному регіоні країни.

Ключові доповідачі форуму:

Микола Гусак, член Вищої ради юстиції

Галина Канигіна, суддя судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України

Олександр Кравець, суддя Одеського апеляційного адміністративного суду

Тетяна Суярко, суддя Господарського суду Харківської області

Володимир Куценко, начальник Територіального управління ДСА Одеської області

Денис Бугай, Президент Асоціації правників України, адвокат, партнер ЮФ VB PARTNERS

Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції України

Анна Огренчук, адвокат, керуючий партнер LCF, голова Комітету з процесуального права АПУ, член Ради з питань судової реформи при Президентові України

Ігор Фомін, адвокат, керуючий партнер АО «Українська правнича група»

«Одеса вперше прийматиме захід такого рівня. Південноукраїнський форум – місце, де зберуться провідні правники регіону, щоб обговорити спільні проблеми юридичної практики. Цього разу акцент на судовій владі, тому судді, яких не часто побачиш у публічних заходах, братимуть активну участь. Серед них є як місцеві судді, так і судді Верховного Суду України. Секція суддів Асоціації правників України запрошує суддів Південного регіону приєднатися до форуму. Коло друзів. Право. Одеса. Оксамитовий сезон. Гумор. – Не бачу приводу не відвідати», - прокоментував Володимир Кравчук, член Правління АПУ, суддя Львівського окружного адміністративного суду, член Конституційної Комісії при Президентові України.

З програмою заходу та умовами участі можна ознайомитися на сайті АПУ за посиланням.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, e-mail: branches@uba.ua. Контактна особа — Дар’я Сидорчук.

Додаткову інформацію щодо діяльності Асоціації правників України можна отримати на офіційному сайті АПУ www.uba.ua.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати