17 липня 2019, 18:23

Голова ВРУ забракував прохання Президента про позачергове засідання ВРУ

Прес-служба Апарату ВРУ

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив, що Президент України Володимир Зеленський звернувся до нього з проханням про скликання позачергового засідання ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Історія звільнення одного судді… яка ще триває".

Про це пан Парубій повідомив на своїй сторінці у Facebook, зазначає Прес-служба Апарату ВРУ.

За словами Голови Парламенту, скликання такого засідання не передбачено Законом, адже Регламент ВРУ передбачає можливість скликання позачергового пленарного засідання у невідкладних випадках у період між пленарними засіданнями під час сесії Верховної Ради України.

"Я неухильно дотримуюсь чинного законодавства. До чого закликаю усіх посадовців, - зауважив Андрій Парубій, - Оскільки останнє пленарне засідання 10 сесії ВРУ VIII скликання, відповідно до календарного плану, відбулося 12 липня, у мене є єдина передбачена законодавством можливість - скликати на вимогу Президента України позачергову сесію Верховної Ради України".

Так, Голова ВРУ повідомив, що він звернувся до Президента України з проханням привести його лист до Ради у відповідність до вимог Закону.

Нагадаємо, Рахункова палата вимагає забезпечити проведення аудиту в "Нафтогазі" та "Укртрансгазі".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати