23 червня 2023, 16:50

Франція передала Україні обладнання, необхідне для розслідування воєнних злочинів рф

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Генеральний прокурор Андрій Костін 22 червня зустрівся з Тимчасово повіреним у справах Французької Республіки в Україні Бенджаменом Рорігом та членами французької експертної місії. Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МЗС України оприлюднило заяву щодо ситуації на Запорізькій АЕС".

Андрій Костін наголосив, що Україна високо цінує підтримку, яку Франція надає з перших днів несправедливої та неспровокованої російської агресії, зокрема, у сфері відновлення справедливості. Також він подякував за нове передане обладнання, необхідне для розслідування воєнних злочинів рф.

Як зазначається, раніше Франція вже передала Україні дві мобільні ДНК-лабораторії та продовжує надавати підтримку українським фахівцям, а також робить значний внесок у роботу Міжнародного кримінального суду.

Водночас три команди французьких слідчих й експертів працювали над розслідуванням злочинів, скоєних у Бучі, Ірпені та Ізюмі. Нещодавно спеціалісти з Франції відвідали Дніпро та Кривий Ріг, де допомагали у проведенні експертиз, а також організували тренінги для українських колег.

"Передана сьогодні техніка дуже допоможе прокурорам та експертам у документуванні наслідків атак на цивільну інфраструктуру України. Війська рф вже зруйнували або пошкодили понад 110 000 таких об'єктів", – зазначив Генпрокурор.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати