31 липня 2023, 15:46

ФДМУ заробив 38 млн грн на приватизаційних аукціонах тижня

ФДМУ

З 17 по 21 липня сума переможних ставок приватизаційних аукціонів Фонду держмайна сягнула 37,6 млн грн. У восьми аукціонах взяли участь 41 учасник, а завдяки конкуренції ціна активів зросла у 24 рази від стартової ціни, повідомили у ФДМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прозора оренда державної сільськогосподарської землі: законопроєкт ухвалено в цілому".

Як зазначається, в попиті тижня здебільшого була приватизація нерухомості. Серед активів нерухомість у Львівській, Кіровоградській та Чернігівській областях, а також адмінбудівлі на Рівненщині та Миколаївщині. 

Так, аукціоном із найбільшою кількістю учасників та зростанням ціни лота став аукціон за комплекс будівель із теплицями на Львівщині, за який змагалися 15 учасників. Переможна ставка за лоти склала 25 млн грн. Завдяки конкуренції вартість активу зросла у 11,7 тисячі разів з 2 тис. грн стартової (балансової) ціни.

З 31 липня по 1 серпня ФДМУ планує провести 16 приватизаційних аукціонів. Інвесторам пропонуємо придбати Новосілківський спиртзавод, Нігинський кар’єр, державні пакети акцій АТ "Смоли" та АТ "Укрнафтопродукт", а також Полтавський комбінат хлібопродуктів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати