07 лютого 2024, 13:19

ФДМУ співпрацюватиме з МЗС щодо повернення українського майна та залучення міжнародних інвесторів

Пресслужба ФДМУ

Голова Фонду державного майна України Віталій Коваль та Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час робочої зустрічі окреслили спільні ініціативи, спрямовані на повернення української частки закордонних активів радянської спадщини та залучення іноземних інвесторів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Договори керованого доступу: Раді рекомендують прийняти законопроєкт про зміни в закон про публічні закупівлі"

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Фонд держмайна та МЗС спільно працюватимуть над поверненням майна, яке після розпаду СРСР було несправедливо й незаконно захоплено росією. Як зазначив Віталій Коваль, Фонд готовий до приватизації такого майна, адже воно може стати одним із джерел внутрішнього резерву України для підтримки Збройних Сил.

Сторони домовилися про інтеграцію інвестменю Фонду з сервісом NAZOVNI, який МЗС створило для просування українських товарів і послуг за кордоном. Окрім українських товарів, на платформі NAZOVNI будуть представлені й об’єкти малої приватизації.

Також ФДМУ та МЗС спільно працюватимуть над просуванням об’єктів великої приватизації. Зокрема, це Об’єднана гірничо-хімічна компанія, готель “Україна”, підприємства титанової галузі та інші великі підприємства, які можуть зацікавити міжнародний бізнес.

“Наша мета — продемонструвати міжнародній спільноті кейси успішної приватизації. Це допоможе в розбудові іміджу України, як надійного партнера для інвестицій”, — зазначив очільник Фонду Віталій Коваль. 

Для роботи в цих напрямках ФДМУ та МЗС домовилися створити спільну робочу групу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати