21 березня 2023, 17:47

ФДМУ починає співпрацю з Google

Пресслужба ФДМУ

ФДМУ посилює кібербезпеку та централізує роботу з документами – Фонд держмайна розпочинає співпрацю з Google.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада збільшила видатки на національну безпеку та оборону на 518,2 млрд грн"

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Фонд держмайна отримав доступ до бізнес-акаунтів Google та необмежений доступ до хмарного сховища. Доступ до цих ресурсів отримують всі співробітники фонду та більшості державних підприємств, які знаходяться в управлінні фонду.

Зазначається, що партнерство з Google допоможе державі щорічно зекономити до 21,5 млн грн. 

Google Workspace надасть Фонду можливість використовувати електронну пошту та календар для планування зустрічей та координації роботи, чат для комунікації та співпраці з колегами, а також Google Drive для зберігання та обміну документами. Крім того, Фонд зможе використовувати Google Docs, Google Sheets та Google Slides для спільної роботи над документами та створення нових робочих матеріалів.

Наприклад, Google Sheets може допомогти Фонду створювати таблиці з даними про різні підприємства, які знаходяться в управлінні ФДМУ. Ці дані можна буде візуалізувати за допомогою Google Looker Studio і проводити аналіз різних параметрів, таких як доходи, витрати, обсяг продажів тощо.

У Фонді наголошують, що застосування Google Workspace для ефективного управління дозволить Фонду держмайна максимально оптимізувати робочі процеси, збільшити швидкість прийняття рішень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати