02 грудня 2020, 17:07

Фахівці у сфері держреєстрації вперше за останній рік склали кваліфікаційне тестування

Прес-служба Мін'юсту України

30-го листопада вперше за останній рік відбулося кваліфікаційне випробування на знання законодавства у сфері державної реєстрації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Землевласникам землі варто належне оформлятм докумени, щоб захиститися від рейдерства, - Ольга Оніщук".

Зокрема, за його результатами:

- у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно:

• 215 осіб подали заявки;

• 148  претендентів прибули на тестування;

• 27 правників успішно склали тестування, що становить 18,2% від тих, хто взяв у ньому участь;

- у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань:

• 187 кандидатів подали заявки;

• 100 осіб прибули на тестування;

• 16 претендентів успішно пройшли кваліфікаційне випробування, що становить 16% від кількості учасників.

"Кадрове поповнення позитивно позначиться на оперативності і якості проведення реєстраційних дій та доступі громадян до відповідних послуг, адже багато областей України, зокрема Волинська, Одеська, Полтавська, Хмельницька та Київська, отримали нових фахівців у сфері державної реєстрації", – зазначає заступниця Міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольга Оніщук.

За її словами, це тестування стало справжнім випробуванням не тільки для кандидатів, але й для Міністерства юстиції України і Проєкту ЄС "Право Justice", який допомагав в організації заходу. Необхідно було подбати не лише про технічний супровід і належне приміщення, а й забезпечити комфортні і, що найголовніше, безпечні для здоров’я учасників умови тестування. В результаті кропіткої роботи кваліфікаційне випробування було проведено із дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів.

"Вітаю претендентів, які продемонстрували гарні знання законодавства на тестуванні із успішним проходженням цього кваліфікаційного випробування. Бажаю державним реєстраторам вдалого початку роботи і подальших професійних успіхів, завжди дбати про чистоту реєстраційних дій та захист майнових і корпоративних прав", – додала Ольга Оніщук.

Усі, хто успішно склав кваліфікаційне тестування, долучаться до лав державних реєстраторів. Зазначимо, що їх в Україні на сьогодні 1 627: 1079 осіб в органах місцевого самоврядування, 519 — у районних державних адміністраціях, 29 — у міжрегіональних управліннях Міністерства юстиції України.

Нагадаємо, Міністерство юстиції безоплатно віддає конфіскований літак.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати