25 жовтня 2021, 19:03

Facebook позивається до українського програміста, який начебто викрав дані 178 млн користувачів

Facebook подав до суду на українського програміста, стверджуючи, що він викрав та продав інформацію про користувачів зі 178 млн облікових записів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Facebook виплатить 14,5 млн доларів за дискримінацію американських працівників"

Про це повідомляє вебсайт Insider.

Компанія подала до суду на Олександра Олександровича Солонченка. Facebook вважає, що він порушив угоди компанії «Умови надання послуг» та «Умови платформи», які забороняють користувачам робити будь-які незаконні дії з її даними, отримувати дані за допомогою автоматизованих засобів та подавати свою інформацію в будь-який інший каталог.

У позові до Федерального окружного суду Північного округу Каліфорнії Facebook стверджує, що у період з 2018 р. до 2019 р. Солонченко використовував автоматизований метод для очищення ідентифікаторів користувачів і номерів телефонів приблизно 178 млн користувачів Facebook.

Докази, які надали адвокати Facebook, показують історію продажу витоку даних компаній на Raid Forums (вебсайті, де користувачі купують і продають вкрадені набори даних).

У своїй скарзі Facebook звернувся з проханням заборонити Солонченку користуватися продуктами компанії, а також використовувати, продавати чи поширювати отримані ним дані. Окрім того, Facebook вимагає від українця компенсацію за його дії, але сума не уточнюється.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати