09 травня 2022, 13:31

Етична рада перевірила членів ВРП на відповідність критерію професійної етики та доброчесності

Етична рада

Етична рада закінчила оцінювання членів Вищої ради правосуддя на відповідність критерію професійної етики та доброчесності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АПУ занепокоєна змінами, запропонованими законопроєктом №7025 у частині реформування системи адвокатури"

Про це повідомляється на сайті Етичної ради.

Члена Вищої ради правосуддя Віктора Грищука визнано таким, що не відповідає критерію професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП. Інших трьох членів Вищої ради правосуддя, Оксану Блажівську, Віталія Саліхова та Інну Плахтій, Етична рада визнала такими, які відповідають згаданому критерію.

Такі рішення Етична рада ухвалила під час свого засідання 7 травня 2022 року. Напередодні Рада провела співбесіди з чотирма членами Вищої ради правосуддя в рамках одноразового оцінювання діючого складу ВРП на відповідність критерію професійної етики та доброчесності.

З текстом відповідних рішень можна ознайомитися на офіційному веб порталі судової влади за посиланнями:

  1. Рішення Етичної ради №6 від 07.05.2022 "Про невідповідність діючого члена Вищої ради правосуддя Грищука В.К. критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена Вищої ради правосуддя"
  2. Рішення Етичної ради №7 від 07.05.2022 "Про відповідність діючого члена Вищої ради правосуддя Блажівської О.Є. критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена Вищої ради правосуддя" 
  3. Рішення Етичної ради №8 від 07.05.2022 "Про відповідність діючого члена Вищої ради правосуддя Плахтій І.Б. критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена Вищої ради правосуддя" 
  4. Рішення Етичної ради №9 від 07.05.2022 "Про відповідність діючого члена Вищої ради правосуддя Саліхова В.В. критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена Вищої ради правосуддя".
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати