09 липня 2020, 12:37

ETERNA LAW повідомляє про приєднання команди банківського і фінансового права на чолі з партнером Миколою Лихачовим

ETERNA LAW

ETERNA LAW рада повідомити про приєднання команди банківського і фінансового права на чолі з партнером і керівником практики Миколою Лихачовим, таким чином посилюючи банківський і фінансовий напрямок фірми. Разом з паном Лихачовим до складу команди входять старший юрист Ольга Карпова і юрист Христина Цимбалюк.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «ETERNA LAW оголошує про посилення практики вирішення спорів в Україні».

Likhachov Микола Лихачов представляє інтереси як великих комерційних і інвестиційних банків, так і корпорацій і приватних клієнтів, в процесі укладення кредитних угод з корпоративного, торговельного та проектного фінансування, угод по реструктуризації заборгованості.

Досвід пана Лихачова включає в себе супровід угод як іноземних інвесторів щодо виходу на український ринок, так і місцевих клієнтів в питаннях установи та управління іноземними компаніями і фондами, а також супровід складних юридичних питань, пов'язаних з великомасштабними транскордонними угодами, підготовкою до виходу на IPOITO / ICO і процесами розміщення боргових цінних паперів. Інші області спеціалізації Миколи включають проведення розшуку активів і форензик дослідження.

Ключовими послугами практики є відкриття банківських рахунків в зарубіжних банках для індивідуальних клієнтів з паралельним проведенням аналізу та підготовкою звіту про джерело походження коштів з метою спрощення процесу проходження комплаенс перевірки фінансовою установою. Крім того, пан Лихачов надає послуги зі структурування та диверсифікації інвестицій і має значний досвід у супроводі угод з купівлі-продажу елітної нерухомості, яхт і літальних засобів, в тому числі і за кордоном.

До приєднання до ETERNA LAW, Микола займав посаду партнера в Spensers (раніше Spenser & Kauffmann) - українській юридичній фірмі; працював радником голови правління в Банку «Національний кредит»; займав посаду старшого юриста в юридичній компанії «Левенець, Маців & Партнери» і працював в міжнародній юридичній фірмі «CMS Cameron McKenna».

Ольга Карпова має більше 7 років досвіду в галузі банківського та фінансового права і до приєднання до команди Eterna Law супроводжувала комерційну діяльність українських банків і фінансових компаній як в якості юридичного консультанта, так і в якості банківського інхауси. Ольга є сертифікованим корпоративним секретарем і серед іншого організовувала підготовку і проведення загальних зборів акціонерів, супроводжувала процеси емісії акцій і облігацій банків, проходила процедури затвердження державними органами власників істотної участі банків і супроводжувала процес установи фінансових компаній. Крім того, Ольга має досвід в проведенні процедур фінансового моніторингу страхових компаній і компаній з управління активами, Форензік, розшуку активів, супроводу приватних клієнтів.

До приєднання до ETERNA LAW, Ольга займала позицію старшого юриста в юридичній компанії Spensers (раніше Spenser & Kauffmann) і спеціалізувалася на банківському, фінансовому та корпоративному праві. Раніше Ольга супроводжувала напрямки корпоративного управління і депозитарної діяльності в банках «ПУМБ» і «Національний кредит».

Христина Цимбалюк є експертом по розшуку активів та проведення форензик досліджень. Христина має досвід консультування приватних клієнтів, а також клієнтів з різних юридичних питань, включаючи правовий супровід великих проектів в банківській галузі, консультування з питань регулювання діяльності кредитних організацій і професійних учасників ринку цінних паперів, з питань комерційного, корпоративного та фінансового права, а також структурування міжнародних фінансових та інвестиційних угод, випуску цінних паперів.

До приєднання до ETERNA LAW Христина займала позицію юриста в юридичній фірмі Spensers (раніше Spenser & Kauffmann) і консультувала клієнтів з питань реструктуризації заборгованості, відкриття банківських рахунків, міжнародного розшуку активів, форензик досліджень, отримання забезпечувальних заходів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати