04 жовтня 2022, 14:04

Естонія передала ЗСУ дрони, які росіяни купували для своєї армії

Естонія передала українським військовим дрони, які у липні цього року росіянин намагався вивезти до росії і передати армії країни-агросорки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Дев'ять держав-членів НАТО підтримали вступ України до Альянсу"

"Памʼятаєте естонсько-російського громадянина із подвійним громадянством, який намагався провезти безпілотники для російської армії? Окрім його арешту, поліція безпеки Естонії вилучила безпілотники і передала їх українській армії", — йдеться у повідомленні посольства.

естонія

Нагадаємо, в липня цього року Харюський повітовий суд в Естонії засудив трьох чоловіків за підтримку російської агресії: вони придбали безпілотники для російської армії. 

Суд встановив, що, усвідомлюючи агресію росії проти України, 43-річний Володимир 11 травня розмістив у соціальній мережі «ВКонтакте» публічний заклик до підтримки рф шляхом закупівлі безпілотників. Для цього він провів збір коштів. 

Суд засудив його до одного року позбавлення волі, при цьому реально треба провести за ґратами чотири місяці. Вісім місяців, що залишилися, замінили на умовне покарання з чотирирічним випробувальним терміном. Придбані безпілотники було конфісковано. Окрім цього, засуджений має відшкодувати процесуальні витрати у розмірі 1632,60 євро.

Суд також визнав винними двох чоловіків, які відгукнулися на заклик Володимира та переказали кошти на його банківський рахунок з метою свідомої підтримки російської агресії.

Чоловіків визнали винними в пособництві іноземному акту агресії та засудили до п’яти місяців позбавлення волі умовно з випробувальним строком на один рік та вісім місяців. Кожен із них також має відшкодувати процесуальні витрати: один – у розмірі 1224 євро, другий – у розмірі 1191,60 євро.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати