22 липня 2022, 19:04

В Естонії засудили трьох чоловіків за купівлю дронів для російської армії

Харюський повітовий суд в Естонії засудив трьох чоловіків за підтримку російської агресії: вони придбали безпілотники для російської армії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Єврокомісія запропонувала план скорочення споживання газу в ЄС на 15%"

Про це повідомляє вебсайт ERR.

Суд встановив, що, усвідомлюючи агресію росії проти України, 43-річний Володимир 11 травня розмістив у соціальній мережі «ВКонтакте» публічний заклик до підтримки рф шляхом закупівлі безпілотників. Для цього він провів збір коштів.

«У зверненні чоловік просив перерахувати гроші на його банківські рахунки для придбання безпілотників. На отримані в результаті звернення та особисті кошти Володимир придбав три дрони, які він намагався доставити до рф через прикордонний пункт Койдула. Проте на прикордонному переході його було затримано», – додали в суді.

На думку суду, вину Володимира у свідомому сприянні акту агресії іноземної держави було доведено. Суд засудив його до одного року позбавлення волі, при цьому реально треба провести за ґратами чотири місяці. Вісім місяців, що залишилися, замінили на умовне покарання з чотирирічним випробувальним терміном. Придбані безпілотники було конфісковано. Окрім цього, засуджений має відшкодувати процесуальні витрати у розмірі 1632,60 євро.

Суд також визнав винними двох чоловіків, які відгукнулися на заклик Володимира та переказали кошти на його банківський рахунок з метою свідомої підтримки російської агресії.

Чоловіків визнали винними в пособництві іноземному акту агресії та засудили до п’яти місяців позбавлення волі умовно з випробувальним строком на один рік та вісім місяців. Кожен із них також має відшкодувати процесуальні витрати: один – у розмірі 1224 євро, другий – у розмірі 1191,60 євро.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати