31 серпня 2022, 12:39

ЄСПЛ поновив розгляд скарг, поданих проти України

Пресслужба судової влади України

Суддя ЄСПЛ Микола Гнатовський повідомив, що Європейський суд з прав людини вирішив переглянути заходи щодо справ за участю України, вжиті на початку березня у зв’язку з агресією російської федерації та від 1 вересня 2022 року повернутися в окремих аспектах до нормального порядку роботи з такими справами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Шантаж не пройде! Росія - ядерний терорист"

Вихідна кореспонденція із заявниками відновиться у межах можливого, а загальна інформація для всіх заявників буде доступною на сайті Суду. Розгляд справ буде відновлено та нові часові межі буде встановлено для незавершених справ з урахуванням, наскільки можливо, фактичних можливостей сторін відповідати на поставлені питання. Нотифікація та публікація рішень будуть поступово відновлені. 

Повний текст заяви ЄСПЛ доступний за посиланням.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини ухвалив рішення призупинити розгляд справ проти України у контексті війни в Україні та після запиту, отриманого від українського Уряду 24 лютого 2022 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати