19 жовтня 2021, 12:53

Е-послуги у будівництві: врегульовано питання внесення змін в дані щодо ліцензій

Пресслужба Мінрегіону

Цифровізація будівельних послуг продовжується. Наразі врегульовано питання внесення змін в дані щодо безстроковості ліцензій через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Йдеться про раніше видані ліцензії, які на момент набрання чинності положень закону щодо безстроковості ліцензій були чинними.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Порядок незалежного моніторингу енергетичних сертифікатів будівель: які зміни набули чинності"

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

 «Відтепер будівельні компанії можуть звернутись через електронну систему з заявою про внесення відомостей  щодо безстроковості своєї ліцензії. Ця нова функція є важливою для продовження професійної діяльності таких компаній», — зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

Подати заяву про внесення відомостей про безстроковість ліцензій можна через ЄДЕССБ. Для цього необхідно перейти у розділ “Заява щодо уточнення відомостей ліцензіата”, що знаходиться в АРМ Заявника. Ознайомитися з покроковою інструкцією можна тут.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати