15 жовтня 2021, 13:14

Порядок незалежного моніторингу енергетичних сертифікатів будівель: які зміни набули чинності

Пресслужба Мінрегіону

Набрали чинності зміни до Порядку незалежного моніторингу енергетичних сертифікатів будівель. Процедури аудиту будівель стануть прозорими і зрозумілими.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінрегіон розробив перші редакції 134 національних будівельних стандартів"

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

«Моніторинг енергетичних сертифікатів має бути прозорим для всіх учасників процесу. Зміни покликані забезпечити об’єктивний контроль якості енергетичних сертифікатів в Україні. Це допоможе усунути наявні недоліки. Зокрема, відбір для проведення перевірки енергетичних сертифікатів буде проводитися автоматично у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва», – зазначив перший заступник Міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський.

Документ передбачає низку новацій:

  • введення автоматизованого відбору сертифікатів для моніторингу за випадковим принципом;
  • збільшення діапазону можливих відхилень показників енергетичної ефективності та строки подання заперечення щодо результатів моніторингу;
  • скасування обов’язкового надання електронних копій проєктної документації, документації щодо технічної інвентаризації або паспорта об’єкта у разі відсутності такої документації.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати