07 вересня 2023, 17:49

єОселя: До кінця року планується видати 10 тисяч пільгових іпотечних кредитів

Пресслужба Мінекономіки

З початку дії програми пільгового іпотечного кредитування єОселя вже видано понад 2900 кредитів, а до кінця року заплановано довести цей показник до 10 тисяч виданих кредитів. Про це розповіла заступник міністра економіки України Надія Бігун під час прямого ефіру Національного телемарафону, повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифри: Незабаром іноземці зможуть відкривати бізнес і сплачувати податки в Україні онлайн".

"У нас в планах на цей рік видати 10 тисяч пільгових кредитів у межах програми єОселя, і ми впевнено рухаємося до цієї мети. За останніми даними банками було видано вже понад 2900 пільгових кредитів на 4,1 мільярда гривень", – розповіла Надія Бігун.

За її словами, близько 75% від загальної кількості кредитів отримують військовослужбовці та силовики, 13% – педагоги та науковці, а ще 10% – це медики.

"Приблизно місяць тому ми внесли зміни в програму єОселя. Тому зараз не тільки пільгові категорії можуть отримувати кредитування, а й інші громадяни, у яких немає власного житла. Якщо для пільгових категорій ставка кредитування становить 3%, то для всіх інших – 7% річних. Майже 50 таких кредитів вже було видано за цей місяць. Я думаю, що їхня кількість буде зростати", – сказала Надія Бігун.

Як зазначається, масове кредитування орієнтовано на відносно нові квартири. Тобто це має бути або новобудова, або будинок зведений не пізніше, ніж три роки тому. Така умова стимулюватиме, вказали в міністерстві, як будівельну галузь, так і відновлення економіки в цілому.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати