Для реєстрації кабінету юридичної особи та авторизації необхідно використовувати КЕП керівника підприємства/установи - пояснює ДП ІСС "Електронний суд".
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "У Мін'юсті пояснили, як безпечно зберігати файли на зовнішніх пристроях"
Електронну пошту при первинній реєстрації можна вказати будь-яку. Після успішної реєстрації, в профілі установи слід заповнити обов'язкові поля та натиснути кнопку "Зберегти зміни".
Повноваження керівника підприємства/установи будуть автоматично перевірятися за ЄДР для активації кабінету юридичної особи та при авторизації. Кабінет фізичної особи керівника та юридичної особи об’єднані. Перемикач між профілями доступний в правому верхньому куті (профіль користувача).
З кабінету юридичної особи можливе формування та направлення заяв/клопотань. При цьому, на заяву/клопотання та додатки буде накладено КЕП керівника підприємства/установи. До списку додатків автоматично буде додано витяг з ЄДР, завірений системним КЕП.
Для надання довіреностей представникам установи необхідно:
- Перейти в розділ Довіреності/Ордери в кабінеті керівника установи;
- Відкрити документ Виписка з ЄДР;
- Натиснути кнопку Передоручити;
- Ввести РНОКПП представника (особа має бути вже зареєстрована в кабінеті ЕС);
- Обрати необхідні права доступу представника;
- Натиснути кнопку Підписати.