19 січня 2021, 17:35

Електронна торгівля: Мінцифра координує проєкт eDelivery між Україною та Вірменією

Прес-служба Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації України розпочало координувати пілотний проєкт щодо використання електронних інвойсів за допомогою рішення eDelivery між компаніями з України та Вірменії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра запрошує до громадського обговорення концепції з розвитку цифрових прав дітей".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Цей пілотний проект реалізується в рамках проєкту EU4Digital за підтримки Мінцифри та "Агентства з впровадження інфраструктури електронного урядування" ("EKENG") Республіки Вірменія.

На сьогодні обмін паперовими рахунками-фактурами з транскордонними партнерами може зайняти до 10 робочих днів, в той час як з eDelivery це займає секунди.

"Успіх пілотного проєкту eDelivery між Україною та Польщею створює передумови для реалізації проєкту з іншими країнами, зокрема Вірменією. Це крок до безпечного, надійного, доступного та ефективного обміну даними транскордонних рахунків-фактур між східними країнами-партнерами та ЄС", - зазначив Михайло Латинський, проєктний менеджер eDelivery від Мінцифри.

Компанії, які беруть участь у пілотному проєкті України з Вірменією:

- Vedi-Alco — один з провідних виробників алкогольних напоїв у Вірменії, що експортує свій товар до Європи, Росії, США та багатьох інших країн, включаючи Україну.

 - Alkoline — це компанія, що швидко зростає та входить до п’ятірки провідних виробників і дистриб’юторів натуральних алкогольних напоїв в Україні та за її межами. Одним з її ділових партнерів є Вірменія.

Державне підприємство "Дія" бере участь у пілотному проєкті з Вірменією, додатково вдосконалюючи технічні можливості для обміну стандартизованими даними рахунків-фактур за допомогою eDelivery.

Після закінчення пілотного проекту програма EU4Digital підготує рекомендації щодо необхідних правових, організаційних та технічних коригувань для повномасштабного впровадження рішень, а також масштабування eDelivery у східних країнах-партнерах, зокрема в Україні.

Нагадаємо, рекомендації щодо захисту дітей у цифровому середовищі тепер доступні українською мовою.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати