19 грудня 2020, 9:26

Домашнім тваринам Британії змінили правила в'їзду в ЄС

З 1 січня наступного року власники домашніх тварин, які збираються разом із улюбленцями у ЄС чи Північну Ірландію, повинні будуть подати заяву на отримання медичної довідки у ветеринарів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Англії розпочали дослідження статусу смарт-контрактів"

Про це повідомляє британська газета The Guardian.

З 1 січня 2021 року людям, які подорожують з Британії з домашніми тваринами та собаками-помічниками, потрібно буде переконатись, що вони мають сертифікат здоров'я тварин (AHC), виготовленого не раніше, ніж за 10 днів до подорожі.

Поки Великобританія була частиною ЄС, британським домашнім тваринам для виїзду потрібен був лише паспорт. Проте, тепер паспорти замінені на спеціальні сертифікати.

Видавати такі сертифікати можуть лише ветеринари, яким офіційно дозволено оглядати тварин, що готуються до виїзду з країни. Таке саме правило застосовуватиметься до вивезення тварин з Англії, Шотландії та Уельсу до Північної Ірландії.

Зміна полягає в тому, що Великобританія тепер матиме статус №2, внесений до списку, згідно зі Схемою подорожей домашніх тварин ЄС. Власники також повинні будуть забезпечити, щоб їхня тварина була мікрочипована та захищена від певних захворювань.

Департамент навколишнього середовища, продовольства та сільських справ заявив, що собакам, котам і тхорам потрібно робити щеплення від сказу за 21 день до подорожі, а собак потрібно обробляти проти паразитів, якщо вони подорожують до окремих визначених країн.

Домашнім тваринам та собакам-помічникам також потрібно буде в'їжджати до ЄС через пункт в'їзду мандрівників, який включає основні французькі порти, такі як Кале, Кан та Дюнкерк.

Поточні медичні препарати та документи для домашніх тварин, які потрапляють до Великобританії з ЄС чи Північної Ірландії, не змінюватимуться.

Головний ветеринарний лікар Великобританії Крістін Міддлімс сказала: «Ваш ветеринар зможе проконсультувати, що вам потрібно зробити, щоб отримати правильну документацію для подорожі, і ви можете знайти останню пораду щодо подорожей домашніх тварин на урядовому сайті або здійснивши пошук за запитом« подорож домашніх тварин».

Тим часом уряд продовжує наполягати Європейській комісії на забезпеченні статус №1 із зазначеного у списку, заявляючи, що Великобританія відповідає всім вимогам до нього.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати