27 лютого 2020, 13:55

До 90 тис. грн виплачуватиме безробітним служба зайнятості на створення власного бізнесу

Прес-служба Мінекономрозвитку

Як зазначається, програма направлена на розвиток підприємництва. Зокрема, надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності зареєстрованим у службі зайнятості безробітним. Максимальний розмір такої фінансової підтримки  у 2020 році може сягати 90 000 гривень (за умови призначення допомоги по безробіттю у максимальному розмірі). Середній розмір такої допомоги у 2020 році – 46 000 гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінекономіки планує виділити понад 90 млрд грн на програми держпідтримки".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

У проекті бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2020 рік на цю програму підтримки безробітних передбачені кошти в сумі 386 млн грн, що в 4,7 разів  більше ніж у 2019 році (82,2 млн).

Кошти, виплачені безробітному одноразово для організації підприємницької діяльності, повертати буде не потрібно.

Як повідомляється, участь у програмі із започаткування власного бізнесу можуть брати безробітні з 18 річного віку, які зареєстровані у державній службі зайнятості, не уклали новий трудовий договір протягом одного місяця після реєстрації службі зайнятості та спільно з кар’єрним радником склали план дій для започаткування власного бізнесу.

Не отримають такої допомоги безробітні, які протягом останніх 24 місяців перед реєстрацією працювали як фізична особа-підприємець, попри те, що підприємницька діяльність була припинена і знята з реєстрації, а також особи, які вже отримували фінансову підтримку від служби зайнятості на відкриття власної справи, але не здійснювали підприємницьку діяльність або припинили її упродовж двох років, починаючи з дня  державної реєстрації.

Більш детальна інформація щодо програми доступна сайті Держслужби зайнятості за посиланням.

Нагадаємо, Мінекономіки змінить підхід до підтримки інноваційної діяльності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати