25 лютого 2020, 12:02

Мінекономіки змінить підхід до підтримки інноваційної діяльності

Прес-служба Мінекономрозвитку

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства зосередиться на розробці якісної інноваційної інфраструктури в Україні. Про це повідомили в міністерстві, пояснивши які зміни відбудуться в роботі Державної інвестиційно-фінансовій кредитній установі. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Запроваджено консультації при ринковому нагляді".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Роль держави - вирішувати системні питання інноваційної діяльності всередині країни та створювати відповідну інфраструктуру та екосистему. Відповідно ми здійснимо реформу діяльності Державної інноваційної фінансово-кредитної установи. Цей орган здійснюватиме реалізацію політики, що розробляє міністерство, а не видаватиме позики окремим компаніям - з цим найкраще впораються банки”, - наголосили в Мінекономіки, до сфери управління якого належить ДІФКУ. 

Як зазначається, місія Державної інноваційної фінансово-кредитної установи полягає у створенні інноваційної та заможної України, а не виключно у фінансуванні окремих новаторів. 

Так, наразі в установі триває перезавантаження, у тому числі, кадрове. Так, звільнено керівника Володимира Ставнюка, виконувачем обов’язки призначено Сергія Шкуракова.

Нагадаємо, за 5 років Уряд планує збільшити ВВП країни на 40%.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати