02 червня 2022, 12:22

ДМС спростила порядок видачі, продовження та заміни паспортів для дітей

Пресслужба МВС

Державна міграційна служба спростила порядок видачі, продовження та заміни паспортів для дітей. Це суттєво полегшує перетин кордону. Водночас Держприкордонслужба контролює законність такого виїзду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Головний сервісний центр МВС відновив роботу офіційного веб-сайту"

Про це під час брифінгу заявила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

«Кожна дитина має можливість перетинати державний кордон в обох напрямках на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого продовжено, а також на підставі паспорта для виїзду за кордон її батьків чи законних представників, до якого внесено інформацію про цю дитину», - сказала вона.

Катерина Павліченко наголосила, наразі працює ще одна новація - можливість батькам чи законним представникам дитини сформувати та використовувати е-паспорт для виїзду за кордон стосовно дитини віком до 14 років.

Водночас Держприкордонслужба контролює законність процедури перетину кордону дітьми. З початку війни прикордонники відмовили у виїзді 135 дітям – громадянам України. Причини відмов: відсутність доручення батьків, не дійсні документи, відсутні документи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати