08 липня 2020, 13:57

Для зростання економіки на 7-8% ВВП щороку потрібне кредитування більше 300 млрд грн в рік

Прес-служба Мінекономіки

Для зростання економіки на 7-8% ВВП щороку потрібне кредитування - 320-400 млрд грн в рік. Торік цей показник був на рівні 100 млрд грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінекономіки презентувало концепцію підтримки АПК на три наступних роки".

Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, зазначає прес-служба Мінекономіки.

"Наше завдання – створити такі умови, за яких бізнесу буде вигідно інвестувати кредитні кошти в свою діяльність і виготовляти конкурентоздатну продукцію. Тобто таку продукцію, яку він зможе продати в Україні, вигравши конкуренцію з іноземними компаніями. І яку він зможе запропонувати в рамках логістичного ланцюжка ЄС і глобальних ланцюжків поставок", - підкреслив Міністр.

Зазначається, що Уряд зі своєї сторони допоможе з правильною регуляцією на внутрішньому ринку, з вирівнюванням конкурентних умов.

"Чому я кажу вирівнювання - щоб наші підприємства мали такі самі умови, які вони мають у Польщі, Білорусі, Німеччині, Франції. Ще раз підкреслю - треба створити рівні умови", - додав Ігор Петрашко.

Нагадаємо, Мінекономіки вивело низку товарів з-під дії тимчасового мита на полімери.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати