Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України 11 квітня 2023 року прийняла рішення, яким визнала дії державного підприємства «Медичні закупівлі» (ДП «Медичні закупівлі») порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації на вимогу держаного уповноваженого Комітету у встановлений строк.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: «На закупівлі авто в Prozorro за перший рік повномасштабної війни витратили щонайменше 2,4 млрд грн»
Про це повідомляє пресслужба АМКУ.
Під час здійснення Комітетом державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції учасниками торгів, які проводило ДП «Медичні закупівлі», цьому підприємству була надіслана вимога про надання інформації, відповідь на яку по суті поставлених питань воно не надало.
Комітет повторно запропонував відповідачу надати необхідну інформацію, на що також було отримано відмову. Така позиція державного підприємства створила перешкоди у виконанні завдань, покладених на Комітет.
Відповідно за порушення, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» на ДП «Медичні закупівлі» накладено штраф у розмірі 1 млн. грн.