22 липня 2020, 9:44

Державне космічне агентство України створило Центр підтримки технологій та інновацій

Урядовий портал

Представники Укрпатенту та державного підприємства "Космічна інноваційно-інвестиційна компанія" підписали угоду про створення Центру підтримки технологій та інновацій на базі Державного космічного агентства України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У МОЗ запрацювала платформа із координації міжнародної технічної допомоги".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Новостворений центр, за підтримки фахівців Укрпатенту, починає готувати спеціалістів з інтелектуальної власності, які мають інвентаризувати та захистити всі технічні розробки державних підприємств космічної індустрії України. Після цього етапу Космічна інноваційно-інвестиційна компанія планує створити спеціальну онлайн-платформу Space Gate IP-Platform, де можна буде законним чином придбати патент, або інвестувати гроші в технологію, яка знаходиться на початковому етапі розробки", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що ще одна фундаментальна послуга, яку буде надавати Центр підтримки технологій та інновацій, – патентна аналітика. Підприємства космічної індустрії зможуть отримати доступ до різноманітних баз даних та перевірити унікальність своїх продуктів за допомогою патентного пошуку. Це дасть додаткові можливості оцінити конкурентоспроможність вітчизняного продукту у порівнянні з аналогами, а також дати оцінку того, яка ситуація склалась на ринку.

"Центр допоможе нам підготувати власних фахівців у сфері інтелектуальної власності, а в подальшому – адекватно оцінити попит на українські технології у світі та захистити свої розробки. Космічна індустрія України має стати максимально відкритою для партнерів та інвесторів, прозорою для усіх стейкхолдерів, а також високоефективною в умовах сучасних ринкових відносин", – відмітив голова Державного космічного агентства Володимир Усов.

Так, Центр підтримки технологій та інновацій TISC (Technology and Innovation Support Center) існує на базі державного підприємства "Космічна інноваційно-інвестиційна компанія" (КІІК), яке займається проведенням ринкової діяльності у сфері космічної, ракетно-космічної та суміжних галузях.

Нагадаємо, Мінветеранів та Держцентр зайнятості підписали договір про співпрацю.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати