21 липня 2020, 9:56

У МОЗ запрацювала платформа із координації міжнародної технічної допомоги

Урядовий портал

20 липня відбулося перше засідання секторальної робочої групи керівництва МОЗ із представниками міжнародних організацій, які надають Україні допомогу у сфері охорони здоров'я. Таким чином, було створено платформу із координації міжнародної технічної допомоги при МОЗ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Раді пропонують визначити склад і структуру Нацсистеми кваліфікацій".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Це установча зустріч секторальної робочої групи, головним завданням якої є розвиток співробітництва МОЗ з міжнародною спільнотою, забезпечення координації планів дій Міністерства та планів донорів, а також моніторинг галузевих реформ та ролі у цьому донорських організацій", - наголосив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

За підсумками зустрічі сторони домовилися про створення тематичних підгруп, які відповідають за пріоритетні напрями роботи. Окрім представників МОЗ, до роботи підгруп будуть залучені експерти підпорядкованих Міністерству державних установ та підприємств, представники профільних міністерств, незалежні експерти тощо.

При цьому перші засідання тематичних підгруп плануються на серпень.

Нагадаємо, комітет забезпечення доступності при Мінрегіоні продовжить свою роботу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати