02 квітня 2020, 19:42

Держава виплачуватиме зарплати працівникам малого бізнесу під час карантину

Прес-служба Мінекономіки

Підтримка роботодавців та працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19, є одним із основних положень прийнятого законопроєкту №3275. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Набув чинності закон про соцгарантії у зв’язку з COVID-19".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Так, допомога по частковому безробіттю надаватиметься роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва. 

Як зазначається, задля її отримання необхідно звернутись до територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції (Центру зайнятості), за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати наступні документи:

  1. заяву у довільній формі;
  2. копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) виробництва та переліком карантинних  заходів 
  3. відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю;
  4. довідку про відсутність заборгованості з виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

У Мінекономіки підкреслили, що право на допомогу по частковому безробіттю мають застраховані особи, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини. 

Нагадаємо, в Україні запустили портал державних послуг "Дія".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати