07 грудня 2020, 14:17

Депутат Великобританії закликає заборонити анонімність у соціальних мережах

Депутат від лейбористів Дам Маргарет Ходж заявила, що уряд повинен заборонити анонімність в Інтернеті або притягнути до персональної відповідальності директорів соціальних мереж за наклепницькі повідомлення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє британська газета The Guardian.

Ходж звинуватила уряд у навмисному затягуванні законопроекту про шкоду в Інтернеті, щоб уникнути складних розмов з потужними компаніями соціальних мереж, і сказала, що готова розпочати таку кампанію, щоб переконатися, що закон є досить жорстким. 

Депутат від лейбористів просуває законопроєкт про шкоду в Інтернеті на підставі того, що вона та її колеги отримують десятки тисяч образливих твітів щомісяця.

Дослідження організації Community Security Trust (CST), організації з моніторингу антисемітизму, показало, що в жовтні та листопаді було близько 90 000 згадувань імені Ходж у Twitter, включаючи ретвіти та публікації, хоча деякі були позитивними або нейтральними. Було встановлено, що було залучено 22 000 осіб.

Інші благодійні організації, які аналізували зловживання в Інтернеті, виявили, що колишня міністр внутрішніх справ Дайан Еббот отримала переважну більшість знущань, включаючи расистські загрози смерті та сексуального насильства. Дослідники виявили, що Ебботт отримала 45% усіх образливих твітів, надісланих жінкам-депутатам за шість тижнів до дня виборів у 2017 році.

Дам Маргарет Ходж має намір розпочати кампанію щодо законопроекту про шкоду в Інтернеті, про це свідчить її робота щодо податкових сплат та ухилень. "Ви повинні нести особисту відповідальність за керівників та власників компаній соціальних мереж", - сказала вона. "Від цього ви нікуди не дінетесь, і це ви бачите в законі про ухилення від сплати податків".

Міністр цифрових технологій Каролайн Дінедж заявила, що уряд не зможе внести законопроєкт до парламенту до кінця 2021 року через пандемію коронавірусу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати