31 жовтня 2020, 10:19

Демонополізація спиртової галузі: приватизовано вже шість спиртзаводів

Прес-служба Мінекономіки

Уряд продовжує реалізовувати Програму реформування та розвитку спиртової галузі. На цьому тижні було приватизовано ще 3 спиртзаводи, загальна сума продажу яких перевищила 130 млн гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "СЕТАМ продало арештовану птахофабрику та майновий комплекс за майже 1 млрд грн"

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Так, 28 жовтня завершився аукціон з продажу майна Лопатинського МПД та зберігання спирту. За об'єкт приватизації на торгах змагалися 4 компанії, а стартова ціна зросла у 2,7 рази – з 18,7 млн грн до 50 млн грн.

Ще один успішний аукціон відбувся 29 жовтня, приватного інвестора отримав Бешадського МПД, який був проданий за 19,8 млн грн.

Крім того, сьогодні на прозорому онлайн аукціоні було приватизовано Суходільське МПД та зберігання спирту ДП «Укрспирт». В торгах брали участь 4 компанії, а ціна заводу зросла у 2,8 рази – з 21,7 млн грн до 60,3 млн грн.

Загалом від старту приватизації спиртової галузі було приватизовано 6 спиртзаводів на загальну суму 268 млн грн, які після підписання договорів надійдуть до держбюджету.

Зазначається, що Фонд Державного Майна України й надалі продовжуватиме підготовку та виставлення об’єктів спиртової галузі на приватизаційні аукціони, тож всі бажаючі матимуть  можливість інвестувати в спиртову галузь. Докладніше про об’єкти ДП «Укрспирт» та Концерну «Укрспирт» читайте за посиланням.

Нагадаємо, СЕТАМ продає будівлю по переробці риби та морепродуктів у Київській області за 15 млн грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати