26 жовтня 2020, 11:00

СЕТАМ продає будівлю по переробці риби та морепродуктів у Київській області за 15 млн грн

Прес-служба Міністерства юстицї України

На електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) виставлено будівлю по переробці риби та морепродуктів за стартовою ціною 15 244 480 грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Демонополізація спиртової галузі: приватизовано ще два спиртзаводи"

Про це повідомляє прес-службі Мін'юсту.

Будівля (площа 4217,7 кв.м) та земельна ділянка (0,9500 га) знаходяться в Київській обл., Васильківський р-н, с. Саливонки, вул. Леніна, 2

Цільове призначення земельної ділянки — для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, землі промисловості.

Дата проведення аукціону: 6 листопада 2020 року.

Гарантійний внесок складає: 762 224.00 грн.

«Риба та морепродукти — це не тільки джерело білка та мікроелементів, але й сировина для фармакологічної та косметичної галузей промисловості. Саме тому такий актив має усі шанси знайти нового власника вже на цих торгах. Особливо, якщо врахувати те, що лот вже уцінений на 20% від початкової вартості», — повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Детальна інформація про аукціон за посиланням.

Нагадаємо, СЕТАМ продало арештовану птахофабрику та майновий комплекс за майже 1 млрд грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати