16 червня 2020, 11:33

CMS виступила юридичним радником Групи терміналів ТІС в успішному закритті знакової транзакції

CMS

Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang із радістю повідомляє, що він виступив юридичним радником Групи терміналів ТІС в успішному закритті трансакції зі створення спільного підприємства, в результаті якої один із найбільших у світі портових операторів DP World вперше безпосередньо вийшов на український ринок. Угоду було підписано в лютому 2020 року та завершено через 4 місяці, після виконання відповідних умов угоди, зокрема отримання погоджень регуляторних органів. Компанія DP World набула контроль у компанії ТІС-Контейнерний Термінал – найбільш сучасному і глибоководному контейнерному терміналі в українському чорноморському порту Южний.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


До складу команди CMS під керівництвом Тетяни Довгань (партнера з корпоративного права/M&A) та Грема Конлона (партнера з корпоративного права/M&A та керуючого партнера київського офісу) увійшли Віталій Майнарович, Діана Писаренко, Мар’яна Саєнко, Луіза Чакар, Ігор Павлюков, Денис Гаценюк, Ольга Белякова, Наталія Наконечна, Микола Гелетій, Олександр Ситник, Ольга Шенк, Владислав Курилко, Наталія Кушнірук, Віктор Комзюк і Максим Морозов (всі з київського офісу), а також Крістіан Дельгадо, Елізабет Енн фон Мейенфельдт і Мартайн ван дер Б’є (Амстердам).

Тетяна Довгань прокоментувала: «Ми раді, що допомогли нашому давньому клієнту довести цю трансакцію до успішного завершення. Завдяки цьому DP World розширить свою діяльність у світі та посилить позиції компанії ТІС-Контейнерний Термінал як одного з ключових провідних терміналів на українському ринку шляхом використання глобальної мережі рішень DP World. Станом на сьогодні ця угода є найбільшою M&A трансакцією у сфері інфраструктури в Україні у 2020 році».

Грем Конлон прокоментував: «Ця угода доповнює довгий список масштабних M&A трансакцій, які ми, CMS, супроводжували протягом останнього часу, та є третьою великою угодою зі створення спільного підприємства у сфері інфраструктури, щодо якої ми виступили юридичним радником конкретно для цього клієнта».

Джерела:

https://cms.law/en/ukr/news-information/cms-advises-tis-group-on-dp-world-s-entry-into-ukraine

https://www.facebook.com/tis.ct.ukraine/  

https://www.dpworld.com/news/releases/dp-world-successfully-concludes-acquisition-of-tis-container-terminal-ukraine/

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати