08 листопада 2022, 16:38

CMS виступила юридичним радником Bank Gospodarstwa Krajowego у зв’язку з емісією облігацій у підтримку України

CMS

Міжнародна юридична фірма CMS виступила юридичним радником Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) у зв’язку з емісією облігацій на суму 600 мільйонів євро в підтримку України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Облігації були емітовані BGK від імені Aid Fund, що був створений BGK, та придбані Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Ця емісія є частиною зусиль, що спрямовані на підтримку України і ґрунтуються на Законі про підтримку України від 12 березня 2022 року (який стосується підтримки України у зв’язку зі збройним конфліктом на її території).

Важливою складовою проекту є залучення службових осіб, які відповідальні за частини видатків з державного бюджету, а також інших осіб, які уповноважені Прем’єр-міністром Польщі, у надання та моніторинг підтримки для українських громадян.

"З першого дня нападу Росії підтримка Польщею України та українців була негайною, твердою та всебічною", – сказав Віталій Радченко, Керуючий партнер київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang. "CMS є глобальною родиною, і ми вітаємо наш варшавський офіс з його роллю в цій важливій емісії облігацій, яка забезпечить уряду України здатність надавати життєво важливі послуги українцям у важкі часи війни з Росією".

Юридичні консультації, які надавала CMS, включали в себе пропоновану структуру емісії облігацій, обговорення умов документів емісії та правову допомогу з виконанням певних відкладальних умов сплати коштів ЄІБ.

Команду CMS очолив Міхал Смєховскі, якому допомагали Пшемислав Копка та Марцін Кшемєн (практика банківського та фінансового права).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати