01 лютого 2023, 17:10

CMS виступила радником синдикату банків на чолі з ING щодо відстрочення погашення кредиту

CMS

Міжнародна юридична фірма CMS надала юридичні консультації синдикату банків на чолі з ING Bank N.V. щодо відстрочення кредитних платежів у межах передекспортної кредитної лінії для української групи компаній Кернел. Умови відстрочення погашення були розроблені та узгоджені паралельно для декількох банків-кредиторів Кернел, у тому числі Natixis, ЄБРР та ЄІБ, із дотриманням принципу справедливого ставлення щодо всіх відповідних кредиторів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідно до узгоджених умов Кернел продовжить платити проценти, що нараховуються на кредити відповідно до умов кредитних договорів, а повернення основної суми відстрочується до 30 червня 2023 року.

Коригування умов погашення вимагалося через серйозні порушення бізнес-процесів та логістики постачання зерна та соняшникової олії, що спричиняються російським нападом на Україну, зокрема блокадою чорноморських портів. Домовленість щодо погашення банківського боргу, що була досягнута з кредиторами групи Кернел, забезпечить фінансову стабільність, необхідну для продовження роботи групи Кернел в поточних безпрецедентних обставинах російської агресії проти України.

Група Кернел, яка є найбільшим виробником та постачальниокм бутильованої соняшникової олії в Україні, до війни посідала перше місце в світі за виробництвом соняшникової олії (приблизно 7% від загального світового обсягу виробництва) та її експортом (приблизно 12%).

Катерина Чечуліна, радник київського офісу CMS, прокоментувала: "Ми мали честь бути радником синдикату банків на чолі з ING щодо договору про відстрочення погашення в тяжких умовах війни в Україні. Фінансова підтримка, яку надають міжнародні партнери, є життєво необхідною для того, щоб сільськогосподарська галузь України могла продовжувати працювати та постачати продукцію на світовий ринок, здійснюючи свій вклад у забезпечення світової продовольчої безпеки".

Ігор Олехов, партнер та керівник практики банківського та фінансового права, додав: "Наша практика торгового фінансування досягла безпрецедентного рівня досвіду роботи у веденні надскладних транскордонних трансакцій та реструктуризацій, забезпечуючи надання необхідної комерційної, технічної та галузевої експертизи фахівцями з лав провідної світової практики фінансового права".

Міжнародна команда CMS на чолі з Катериною Чечуліною, радником із кваліфікацією за англійським та українським правом, під загальним керівництвом Елітси Іванової, партнера з кваліфікацією за англійським правом, включала в себе українську команду у складі Ігоря Олехова, партнера та керівника практики банківського та фінансового права, Христини Корпан, Івана Пшика, Ірини Барліт та Руслана Доценка (практика банківського та фінансового права), Миколи Гелетія (практика комерційного права), Романа Гришина-Грищука (практика вирішення спорів) та інших юристів, та юристів CMS у Швейцарії під керівництвом партнера Доктора Каспара Ландольта та в Люксембурзі під керівництвом партнера Вівіана Валрі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати