18 квітня 2022, 12:33

CMS призначає Ольгу Шенк на посаду партнера в Україні

CMS

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang в Україні рада оголосити про призначення Ольги Шенк на посаду партнера у практиці вирішення спорів та комплаєнсу в Україні. У новій ролі Ольга продовжить очолювати цю практику в київському офісі фірми.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайт також: "CMS закриває московський офіс"

Ольга має понад 15 років досвіду ведення надзвичайно складних судових спорів та арбітражних розглядів в Україні та за кордоном, в тому числі міжнародних інвестиційних та комерційних арбітражних розглядів (за регламентами МЦУІС (ICSID), ЮНСІТРАЛ (UNCITRAL), ЛМАС (LCIA), МТП (ICC), СТП (SCC), ВМАЦ (VIAC), МКАС (ICAC), справ про визнання та виконання арбітражних рішень в Україні та за кордоном та ведення транскордонних судових спорів. Ольга представляє інтереси клієнтів у спосіб, який якнайкраще відповідає комерційним цілям клієнта, використовуючи судове провадження, арбітражний розгляд або медіацію.

Ольга має великий досвід справ вирішення комерційних судових спорів в Україні, а також розуміння галузевої специфіки у таких  секторах як ІТ, агробізнес, фармацевтика, страхування, енергетика та банківська справа. Практика Ольги також включає в себе податки та комплаєнс. Ольга проводить численні розслідування щодо можливих корупційних дій, а також регулярно проводить тренінги з питань запобігання корупції для керівництва та уповноважених з питань комплаєнсу у провідних міжнародних компаніях.

Грем Конлон, Керуючий партнер київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, прокоментував це призначення: «Ми раді вітати Ольгу у ролі партнера. Вона є надзвичайно компетентною юристкою з різноманітними навичками та талантами. Попри складні часи ми завжди раді інвестувати в наших працівників, допомагаючи їм максимально реалізувати свій потенціал в середньо- та довгостроковій перспективі».

CMS призначила 60 нових партнерів, що стало найбільшою за її історію кількістю одночасних підвищень серед усіх офісів. Нові партнери знаходяться у 33 містах Європи, Близького Сходу, Латинської Америки та Африки. На жінок припадає 43% від усіх підвищень в світі.

Підвищення проводяться за результатами успішного року для CMS та доводять, що фірма серйозно ставиться до інвестування в своїх працівників. CMS запровадила низку передових заходів для підтримки розвитку та інклюзивності своїх працівників, зокрема динамічне гібридне робоче середовище, високоякісні програми менторства та високотехнологічну систему розподілу роботи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати