Відповідно до повідомлення Європейського органу з безпечності харчових продуктів (EFSA) наразі не має свідчень про те, що харчові продукти можуть бути джерелом або шляхом передачі вірусу. Такі висновки зроблено представниками EFSA за результатами вивчення досвіду спалахів споріднених вірусних захворювань (SARS-CoV та MERS-CoV).
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "МОЗ представило законопроект для боротьби з коронавірусом".
Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.
Водночас важливо наголосити на тому, що дотримання гігієнічних вимог при поводженні з харчовими продуктами є основою для гарантування їх безпечності як для виробників та закладів громадського харчування так і для пересічних споживачів.
Як зазначається, основні гігієнічні вимоги щодо поводження з харчовими продуктами для операторів ринку харчових продуктів передбачені Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
Довідково:
EFSA (Europian Food Safety Authority) – Європейський орган з безпечності харчових продуктів, що діє незалежно від європейських законодавчих та виконавчих установ.
Більш детальна інформація за посиланням.
Нагадаємо, бізнес готується до зменшення обсягів продажів та грошового потоку в зв’язку з пандемією COVID-19.