31 березня 2020, 10:54

Бізнес, що не користується нерухомістю через карантин, зможе не сплачувати оренду

Економічна правда

Законопроект №3275 передбачає, що підприємці, які не можуть через карантин користуватися нерухомим майном звільняються від сплати оренди, проте на них можуть покладатися витрати за компослуги, податку на майно та інші.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада розширила підстави для продовження процесуальних строків, встановлених судом"

Про це повідомляє "Економічна правда". 

"Після прийняття №3220 ("карантинні пільги" - ЕП)  отримали багато коментарів про оренду, тому врегулювали це питання. Орендарі, які не можуть користуватися нерухомістю або іншим майном через карантин, звільняються від сплати орендної плати", - повідомляє один з ініціаторів законопроекту та голова парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Так, у законопроекті зазначається, що якщо через карантин орендатор приміщення зазнає обмежень в можливості використовувати майно, розмір плати не зможе перевищувати виплати орендодавця за землю, податку на майно (відмінне від земельної ділянки) та вартості компослуг протягом карантину.

Ці витрати покладаються на орендатора, як плата за користування майном за відповідний період (пропорційно площі оренди), якщо договором не передбачена його самостійна сплата цих витрат.

Нагадаємо, Рада прийняла закон про застосування незареєстрованих ліків для лікування коронавірусу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати