13 серпня 2020, 14:20

Бізнес очікує на відновлення повноцінної роботи Міндовкілля

Європейська Бізнес Асоціація

Минуло більше двох місяців з рішення Уряду утворити Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, розмежувавши таким чином повноваження держави у сфері енергетики та захисту навколишнього середовища.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зміни до законодавства щодо спрощення залучення інвестицій: Президент підписав закон".

Про це зазначають в ЕВА.

"Розуміючи важливість оптимізації системи ЦОВВ, бізнес все ж наголошує на важливості безперебійної роботи міністерств та відомств, від якої залежить операційна діяльність багатьох компаній. Так, Міндовкілля, зокрема, реалізує низку адміністративних послуг для бізнесу та забезпечує видачу ліцензій та дозволів. Саме тому для бізнесу важливо, аби реорганізація роботи Міндовкілля відбулася прозоро, ефективно та у найкоротші строки.

Ми були раді дізнатися, що підготовчі роботи до повноцінного запуску роботи Міністерства  виходять на завершальну стадію. Як повідомляє Урядовий портал, Міністерство вже має власне Положення, затверджену структуру апарату, штатний розпис і кошторис, а також понад 30% укомплектованого штату працівників. Сподіваємося, усі технічні та адміністративні питання функціонування Міндовкілля вдасться вирішити ще до початку пожвавлення ділової активності восени", - вказали в ЕВА.

У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація закликає найближчим часом забезпечити:

- завершення процесу формування вертикалі Міндовкілля та визначення чітких зон відповідальності заступників міністра, призначення директорів департаментів;

- розблокування дозвільних та ліцензійних процедур;

- запуск системи державних випробувань та державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів;

- видачу висновків з ОВД відповідно до нового законодавства;

- затвердження всіх підзаконних актів для запуску системи МЗВ (моніторингу, звітності та верифікації) викидів парникових газів;

- підготовку Другого національно-визначеного внеску України до Паризької угоди (НВВ2);

- формування Дорожньої карти Україна-ЄС щодо участі в Європейському зеленому курсі.  

Нагадаємо, Уряд врегулював усі формальності для запуску програми АЕО.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати