22 травня 2020, 10:39

Більшість фахівців у сфері фінансів бояться втратити роботу, - дослідження

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Згідно з дослідженням кар’єрного порталу CV-Library, більшість британських фахівців у сфері фінансів (56%) непокояться, що можуть втратити свою роботу через кризу, викликану поширенням коронавірусу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як аудиторській фірмі ефективно планувати свою діяльність".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, опитування 1408 респондентів продемонструвало, що 4,7% з них перебували у вимушеній відпустці, а 90% стурбовані тим, що після закінчення кризи кількість робочих місць може скоротитися, і їм буде складно знайти роботу. Крім цього, 52% опитаних вважають, що коронакриза матиме негативний вплив на діяльність компанії, у якій вони працюють.

Засновник та генеральний директор CV-Library Лі Біггінс (Lee Biggins) зауважив: "Ми живемо в дуже дивні часи, і це має величезний вплив на людей на всіх рівнях. Уряд робить усе можливе, аби розвивати економіку, але для цього потрібен час, і багато фахівців перебувають у стані невизначеності. Наші дослідження показують, що більшість людей, які продовжують працювати або перебувають у відпустці, непокояться за збереження свого робочого місця.

Значна кількість фахівців у сфері фінансів не знають, чи зможе їхній роботодавець пережити бурю. Одні компанії постраждають більше, ніж інші. У результаті ми очікуємо, що за наступні 12 місяців ми побачимо, як зміняться пріоритети та потреби працівників, особливо за відсутності підвищення заробітних плат та кар’єрного зростання. Після такого періоду більшість фахівців будуть віддавати перевагу роботодавцю, який може гарантувати збереження робочого місця, зважаючи на те, що пандемія матиме довгостроковий вплив на економіку".

Нагадаємо, у зв’язку з COVID-19 у США банкам дозволили пом’якшувати умови кредитування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати