Антикорупційна програма передбачає комплекс заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції в Бюро економічної безпеки України. Вона вимагає забезпечення дотримання її працівниками вимог антикорупційного законодавства, створення додаткових запобіжників вчиненню корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Забезпечення житлом військовослужбовців та членів їхніх сімей: як мінімізувати корупційні ризики"
Оновлений проєкт програми спрямовано на подальше впровадження механізмів прозорості, доброчесності, зниження корупційних ризиків у діяльності БЕБ та підвищення рівня довіри суспільства, а також удосконалення існуючої системи запобігання і протидії корупції в БЕБ.
Зокрема, під час оцінювання корупційних ризиків ідентифіковано додаткові корупційні ризики у сфері здійснення повноважень БЕБ, визначено заходи впливу на них з метою їх усунення (мінімізації).
Також в антикорупційній програмі велику увагу приділено вихованню доброчесності та поширення інформації антикорупційного спрямування, визначає роль керівництва та працівників БЕБ та територіальних управлінь БЕБ у реалізації антикорупційної політики.
Обговорення триватиме до 16 листопада 2022 року.
Зауваження та пропозиції до проекту приймаються на електронну адресу: esbu@esbu.gov.ua або на поштову адресу Бюро економічної безпеки України: вул. Шолуденка, 31, м. Київ, 04116.
Консультації з питання, що винесено на обговорення надаються за телефоном: (044) 236 14 06.
Звіт за результатами громадського обговорення проекту Антикорупційна програма БЕБ на 2022-2023 роки буде оприлюднений на офіційному вебсайті БЕБ не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.
Детальніше ознайомитися з проєктом за посиланням.