23 квітня 2022, 10:17

БЕБ вилучило контрабандні цигарки вартістю 4 млн гривень

Пресслужба БЕБ

Співробітники Бюро економічної безпеки та Національної поліції, на блок-посту в Черкаській області зупинили водія, який перевозив контрабандні цигарки на суму 2,5 мільйона гривень. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Співробітники БЕБ упередили розтрату 3,2 млн грн бюджетних коштів"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Під час перевірки транспортного засобу, за кермом якого знаходився мешканець Дніпропетровської області, у вантажному відсіку правоохоронці виявили 188 картонних коробок із тютюновими виробами. На 40 з них була акцизна марка, проте, вони не були зазначені у товарно-транспортній накладній. На 148 ящиках з цигарками марки акцизного податку України були відсутні.

Викрите правопорушення задокументувала слідчо-оперативна група Черкаського районного управління поліції. Тютюнову продукцію та автомобіль вилучено. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно та призначення відповідних експертиз. Досудове розслідування триває.

У Вінницькій області, співробітники БЕБ, які залучені до складу робочої групи, спільно з Вінницькою  обласною прокуратурою ініціювали зняття арешту з  тютюнових виробів в кількості 76 400 пачок цигарок, які були вилучені під час обшуку в рамках кримінального провадження, з метою їх подальшої передачі Збройним силам України. 

За результатами розгляду клопотань правоохоронного органу та добровільної згоди власника вилучених ТМЦ, Вінницький міський суд ухвалив рішення про зняття арешту з вилучених тютюнових виробів та їх подальшу передачу для використання на потреби ЗСУ. 

Тютюнові вироби передані представникам Військово — цивільної адміністрації у Вінницькій області. Орієнтовна вартість тютюнових виробів становить понад 1,5 мільйони гривень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати