15 квітня 2022, 14:54

Співробітники БЕБ упередили розтрату 3,2 млн грн бюджетних коштів

Пресслужба БЕБ

Співробітники БЕБ, проаналізували тендерні закупівлі одного із комунальних підприємств (КП) Житомирської міської ради. Встановлено документальне проведення закупівлі товару з одним із державних підприємств (ДП) без використання електронної системи, згідно з процедурою - закупівлею в умовах воєнного часу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За першу декаду квітня БЕБ надано близько 25 тонн допомоги"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Відповідно до договору ДП повинно було поставити товари, у тому числі трубопроводи, різного виду труби, тюбінги та супутні вироби на загальну суму понад 6 млн грн.

Правоохоронці проаналізували ринок товарів та договір на закупівлю. Виявилося, що ринкова вартість такої продукції становить близько 3 млн грн. Таким чином, завищення ринкової ціни продукції складає понад 3,2 млн грн.

За результатами проведених заходів, договір щодо поставки зазначених товарів між одним із комунальних підприємств Житомирської міської ради та державним підприємством – розірвано, неефективне використання коштів упереджено.

На даний час, діям службових осіб КП Житомирської міської ради надається кримінально-правова оцінка.

«Співробітники Бюро постійно проводять моніторинг державних закупівель. Наша мета - упередження розкрадання коштів міських та державного бюджетів. Ми ретельно аналізуємо ефективність використання бюджетних грошей. Зокрема, і при здійсненні закупівель на обороні потреби. Цей напрям є одним із наших пріоритетів» - зазначив Директор БЕБ Вадим Мельник.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати