11 червня 2019, 12:22

Астерс захистила інтереси Санофі в Україні у спорі з АМКУ

Астерс

Команда Астерс успішно захистила інтереси Санофі в Україні, провідної міжнародної фармацевтичної компанії, у судовому спорі з Антимонопольним комітетом України (АМКУ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


30 травня 2019 року Верховний Суд поставив крапку в майже півторарічній судовій справі. Суд визнав, що звинувачення проти ТОВ "Санофі-Авентіс Україна" у порушенні антимонопольного законодавства були безпідставними і скасував прийняте АМКУ у 2017 році рішення накласти на компанію багатомільйонний штраф. На цей час ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"  є єдиною фармкомпанією в серії розслідувань АМКУ проти великих фармкомпаній та їхніх дистриб'юторів, якій вдалося поставити переможну крапку у спорі з АМКУ.

Коментуючи рішення суду партнер Астерс Олександр Вознюк зазначив: "Основою нашого спільного з клієнтом успіху у цій справі стала сильна економіко-правова позиція з використанням практики ЄС, важливу допомогу у підготовці якої команді надав брюсельський офіс Астерс, а також використання сучасних методів  презентації позиції та візуалізації доказів під час судових слухань. Ще однією важливою складовою успіху, на нашу думку, стало те, що підтримана клієнтом стратегія захисту включала одночасне застосування інструментів інвестиційного арбітражу, який в цьому процесі привернув увагу до якості судового контролю за рішеннями АМКУ".

За напрямом судового захисту над проектом працювали радник Тетяна Вовк та юрист Назар Чучак під керівництвом партнерів Олександра Вознюка та Ігоря Свечкаря. Команду інвестиційного арбітражу очолювали партнер Маркіян Ключковський та юрист Олександр Волков.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати