22 жовтня 2021, 19:11

Астерс успішно захистила інтереси ПриватБанку у спорі про визнання недійсними договорів з консультантами

Астерс

18 жовтня Солом’янський районний суд міста Києва повторно залишив без розгляду позов Ігоря Коломойського до АТ КБ "ПриватБанк", Національного банку України (НБУ), Міністерства Фінансів України та їхніх консультантів про визнання недійсними договорів та припинення дій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Причиною для такого рішення стало те, що Коломойський не усунув недоліки позовної заяви, які були встановлені судом ще в січні 2020 року. Адвокати позивача звернулися з позовом в грудні 2017 р. та обґрунтували його тим, що консультанти АТ КБ "ПриватБанк" та НБУ під час виконання оскаржуваних договорів нібито використовують персональні дані Коломойського без його згоди.

Адвокати Астерс та представники банку подали клопотання про повторне залишення позову без розгляду. Суд дійшов висновку, що позивач зобов`язаний цікавитись провадженням у його справі, добросовісно виконувати свої процесуальні обов`язки. Разом з цим, ані позивач, ані його уповноважені представники не вчинили жодних дій на усунення недоліків позовної заяви, які були встановлені судом ще в січні 2020 року.

Над проектом працювала команда адвокатів судової практики Астерс у складі партнера Андрія Пожидаєва, старших юристів Олексія Уколова та Наталії Мисник, а також юриста Андрія Тищенка.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати