22 вересня 2021, 17:08

Астерс і УЦМ презентують книгу "Про медіацію або як вирішити конфлікт, не звертаючись до суду"

Астерс

Керівниця практики альтернативного вирішення спорів Астерс Юна Потьомкіна стала одним із співавторів книги "Про медіацію або як вирішити конфлікт, не звертаючись до суду". Книга складається зі статей випускників і партнерів Українського Центру Медіації (УЦМ) Києво-Могилянської бізнес-школи за загальною редакцією Галини Єрьоменко, керівниці УЦМ, та Ольги Тронько, радниці директора Української школи урядування. Астерс також надала фінансову підтримку для публікації книги.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Астерс продовжує долучатися до підтримки принципів рівноправності та толерантності в Україні"

Мета публікації – ознайомити з медіацією, її видами, перевагами, істотними ознаками, відмінностями від інших способів вирішення спорів, а також правовими підставами застосування. Книга ілюстрована прикладами і цифрами, які підтверджують ефективність медіації та інших методів альтернативного вирішення спорів. Прочитати і завантажити книгу можна за лінком >>

"Ця книга – результат творчості українських ентузіастів-практиків медіації, мрія яких – зробити медіацію в Україні повсюдним явищем. Ми дуже вдячні Юні Потьомкіній і Астерс за участь в підготовці збірника та фінансову підтримку, завдяки якій ця книга вийшла друком", – коментує Галина Єрьоменко. 

 

"Авторському колективу вдалось створити комплексний, насичений та легкий у використанні посібник з медіації для бізнесу і не тільки", – зазначає Юна Потьомкіна. "Підтримка публікації цієї книги для Астерс є ще одним кроком у втіленні в життя місії з просування медіації як дієвого та економічно вигідного способу профілактики та вирішення конфліктів".

Астерс стала однією з перших українських юридичних фірм, яка створила окрему практику альтернативного вирішення спорів. Команда Астерс бере участь у формуванні правового поля альтернативного вирішення спорів, зокрема, в розробці Закону України "Про медіацію" та в підписанні Україною Сінгапурської конвенції. Спільно з найбільшими міжнародними компаніями Астерс входить в число засновників-підписантів ініціативи ADR pledge 21st century – зобов'язання про застосування альтернативних способів вирішення спорів при Міжнародному інституті попередження та вирішення конфліктів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати