25 березня 2020, 10:34

АСС закликає Парламент проголосувати за законодавство МВФ цього тижня

АСС

Американська торговельна палата в Україні (Палата) підтримує вжиті на сьогодні заходи Уряду України для максимального захисту українського народу під час пандемії COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "COVID-19: запрацював портал підтримки підприємців на час карантину".

Про це зазначають у АСС.

"Компанії-члени Палати продовжують допомагати українській громаді протистояти спалаху коронавірусу багатьма способами - наданням фінансової підтримки, засобів захисту, медичних виробів, медикаментів та інших послуг. Палата використовує будь-яку можливість, аби надати всю необхідну допомогу бізнес-спільноті та Уряду України в ці складні та безпрецедентні часи.

Ми чуємо про позитивні сигнали щодо угоди з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Парламент України повинен цього тижня діяти сміливо, рішуче та швидко, щоб проголосувати за законодавство, необхідне для укладення угоди з МВФ, що дозволить розпочати виплати найближчим часом. Американська торговельна палата в Україні закликає Парламент без зволікань проголосувати за угоду з МВФ для підтримки українського народу та економіки України. Бізнес-спільнота переконана, що фінансова допомога від МВФ, разом із новим імпульсом реформ, допоможе закріпити довіру інвесторів та підтримати економіку в важкі дні, що чекають попереду", - зазначили в АСС.

Нагадаємо, ACCA створила нову раду, яка контролюватиме втілення організацією стратегії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати