16 грудня 2021, 17:38

Arzinger успішно захистила інтереси Viacom у справі про недобросовісну конкуренцію

Arzinger

Команда Arzinger успішно захистила інтереси міжнародного медіаконгломерату Viacom, який є одним із світових лідерів у сфері виробництва та розповсюдження медіапродуктів, у справі про недобросовісну конкуренцію.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Адвокати Arzinger захистили інтереси CEETRUS в спорі щодо отримання бюджетного відшкодування ПДВ на понад 53 млн грн"

8 грудня 2021 року Північний апеляційний господарський суд підтвердив раніше ухвалене рішення Антимонопольного комітету України на користь Viacom. Згідно з рішенням суду ТОВ Дитяче телебачення України незаконно використовує логотипи каналів Niki Kids та Niki Junior, що є схожими на логотипи Nickelodeon, Nick Jr, Nick, які компанія Viacom раніше почала використовувати в господарській діяльності. Порушник має припинити неправомірне використання логотипів і виплатити штраф.

Конфлікт розглядався тривалий час із залученням Антимонопольного комітету України, судових та правоохоронних органів, Ради національної безпеки та оборони України, а також Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України, та є унікальним для українського медіаринку.

Проєкт супроводжувала команда практики інтелектуальної власності та практики судових спорів Arzinger у складі партнера Тараса Кислого і юристів Світлани Лапіцької та Ігоря Шишка.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати