Агентство з розшуку і менеджменту активів відкрило доступ до Єдиного реєстру арештованого майна, до якого наразі внесено інформацію про понад 2 тис. активів.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Антимонопольні ризики у процесі укладення дистрибуційних угод".
Про це зазначають у АРМА.
Так, із грудня минулого року реєстр перебуває в дослідній експлуатації, що передбачає його наповнення в тестовому режимі виключно наявною в АРМА інформацією щодо арештованих активів, які передано в управління Агентства. Реєстр формується та ведеться з метою узагальнення та оперативного обміну інформацією щодо активів, одержаних злочинним шляхом, у ньому відображаються дані про арештовані в рамках кримінальних проваджень активи, управління ними чи їх реалізацію, конфіскацію, одержані від їх реалізації кошти тощо.
Після завершення інтеграції реєстру з іншими реєстрами та базами даних (Єдиний реєстр судових рішень, Автоматизована система виконавчого провадження, Єдиний реєстр досудових розслідувань) реєстр буде наповнюватися інформацією про арештовані активи переважно в автоматизованому режимі. Наразі ж здійснюються заходи, пов’язані з виконанням вимог законодавства про захист інформації та побудовою системи комплексного захисту інформації.
Як зазначається, під час дослідної експлуатації програмне забезпечення реєстру перевіряється на можливість надійної та безперебійної роботи у штатному режимі. На даний момент до Реєстру вноситься великий обсяг інформації, наявної у розпорядженні АРМА, а також здійснюється аналіз функціональних можливостей реєстру. Станом на 09:00 17 лютого 2020 р. АРМА забезпечено внесення інформації до реєстру щодо 2032 арештованих активів.
Знайти реєстр можна за посиланням.
З пропозиціями та зауваженнями стосовно роботи реєстру можна звертатися за e-mail: test_reestr@arma.gov.ua (з темою листа: "пропозиції до роботи Реєсту").
Нагадаємо, АРМА шукає управителя для нерухомості Азарова-молодшого.