11 вересня 2020, 15:08

АПУ закликає міжнародну правничу спільноту посприяти якнайшвидшому звільненню білоруських колег

АПУ

Асоціація правників України звернулася до Ради адвокатських і правничих товариств Європи та Міжнародної асоціації юристів із закликом вжити необхідних заходів для якнайшвидшого звільнення білоруських колег Максима Знака й Іллі Салея.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АПУ закликає підтримати затриману колегу Республіки Білорусь - Лілію Власову".

Адвокатів затримали 9 вересня після проведення обшуків: Ілля Салей перебуває в статусі підозрюваного, а Максиму Знаку обрано запобіжний захід - тримання під вартою. Арешт відбувся в межах кримінальної справи "за заклики до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці Республіці Білорусь".  

В АПУ нагадали, що вже неодноразово висловлювали обурення фактами порушення прав людини в Білорусі та наголошували на неприпустимості тиску на юристів:

"Переконані, що факти зневажання й нехтування правами людини та професійними правами адвокатів Республікою Білорусь вимагають невідкладного реагування міжнародної спільноти", - ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, що підтримати колег, підписавши відповідну петицію, можна тут.

З повним текстом листа можна ознайомитися за посиланням (UKR/BEL).

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати