12 червня 2015, 13:24

АПУ висловлює підтримку адвокатам Донеччини, які не визнали окупаційну владу

Асоціація правників України

Асоціація правників України заявляє про підтримку звернення адвокатів Донецької області щодо необхідності перереєстрації місця знаходження регіональної Ради адвокатів, повідомляє прес-служба АПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Наразі Рада адвокатів Донецької області зареєстрована і фактично знаходиться на території, що тимчасово не підконтрольна українській владі (м. Донецьк). За свідченням заступника голови Ради Ігоря Курільчука, окремі члени Ради, використовуючи наявну матеріальну базу, беруть участь у формуванні адвокатури так званої Донецької народної республіки. Зазначені факти були підтверджені низкою відеоматеріалів, що були поширені в мережі Інтернет.

У зв’язку з цим адвокати Донецької області, які бажають залишатися у правовому полі України та здійснювати свій конституційний обов’язок на території, що підконтрольна українській владі, звернулися до Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України з вимогою перереєструвати місцезнаходження відповідної Ради адвокатів.

«Ми підтримуємо звернення наших донецьких колег, які залишилися вірними своїй присязі, не визнають владу так званої ДНР та мають бажання жити та працювати у правовому полі України. Сподіваємося на те, що їх позиція буде почута», - коментує Президент АПУ Денис Бугай.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати